Наявні способи досудового вирішення спорів:

     ТОВ «ПІК «УКРРЕСУРС» пропонує всі суперечки і розбіжності, що можуть виникнути за договорами постачання природного газу між постачальником і споживачем або у зв’язку з їх виконанням, вирішувати шляхом переговорів.

      У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, суперечки можуть бути передані на вирішення в господарські суди України відповідно до підсудності та підвідомчості, встановленої чинним законодавством України та розглядатись відповідно до чинного законодавства України.

 

Процедура вирішення спорів з постачальником:

Для вирішення спорів в досудовому порядку пропонуємо споживачу звернутись до ТОВ «ПІК «УКРРЕСУРС» в письмовому вигляді з поясненням суті спірних питань.

            Ваше звернення буде розглянуте та надана відповідь. У разі можливості буде запропоновано призначити час та місце проведення переговорів.

            У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, спір може бути передано на розгляд суду відповідно до чинного законодавства України.

            У разі не вирішення Вашого питання, Ви можете звернутись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП): 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, тел. (044) 204-48-27; е-mail: box@nerc.gov.ua, офіційний інтернет-сайт НКРЕКП: http://www.nerc.gov.ua (стаття 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» від 22 вересня 2016 року №1540-VIII). 

Звернення до НКРЕКП чи його територіального підрозділу не позбавляє Вас права на вирішення спору в судовому порядку.

 

Контакти відповідального за вирішення спорів:

Контактна особа: Євсюков Володимир Олександрович

ТОВ «ПІК «УКРРЕСУРС» вул. Болсуновська, 13-15, м. Київ, 01014
Режим роботи: Понеділок-П’ятниця з 9:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00
Субота-Неділя - вихідні.
Тeл: +38 066 005 82 32
E-mail: ukrresurs@ukrresurs.com.ua